
5 577 ₴
Гармонія металу і МДФ здавна привертала увагу майстрів різних ремесел. Сучасні дизайнери меблів змогли найкращим чином застосувати дане чудове поєднання в кухонному комплекті Faust Halmar. Габаритні розміри столу дозволяють вільно розміститися за ним чотирьом особам. Каркас столу виготовлений з міцного металу кольору "алюміній". Чотири в міру масивні опорні ніжки забезпечують високу стійкість. Стільниця, виконана з плити МДФ кольору "дуб сонома" надають виробу прекрасного зовнішнього вигляду, так і високу надійність. Також з даного матеріалу виготовлені і сидіння стільців і їх спинки. Каркас стільця, як і каркас столу виконаний з металу. Даний гарнітур може бути використаний як в домашніх умовах, так і в пунктах громадського харчування, наприклад, кафе, бари, ресторани.
Характеристики:
Матеріал каркаса стола і крісел : сталь
Матеріал стільниці і сидіня: ламінована МДФ
Розміри:
Висота мм: 750
Довжина мм: 1170
Ширина мм: 770
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 5 |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 4 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1170 мм |
| Ширина стола | 770 мм |
| Дополнительная мебель | |
| Журнальный столик | Нет |
| Кофейный столик | Нет |
| Сервировочный столик | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Опоры стола | металл |
| Сиденье | МДФ |
| Спинка | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |