
3 645 ₴
Його обрис з чіткими, але плавними формами відмінно підійде для покупців, які шукають прості, комфортні меблі. Металева ніжка стільця виготовлена з тонких деталей квадратної форми. Вона кріпиться до сидіння знизу, і не доходить до кінця м'якої частини. Сидіння і спинка Signal Kevin однорідні, зроблені як єдине ціле. Вони досить щільні і пружні.
Стілець Kevin від SIGNAL створений для вашого комфорту.
Характеристики Стілець Kevin SIGNAL :
Матеріал: сталь, екошкіра.
Колір: капучіно.
Розміри:
Ширина стільця: 45 см
Глибина сидіння: 42 см
Висота стільця зі спинкою: 95 см
Висота ніжки: 50 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Капучино |
| Цвет обивки | Капучино |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | сталь |
| Спинка | хромированная сталь |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 500 |
| Высота стула с учетом спинки | 950 |