

5 496 ₴
Класика з домішкою ретро, світлий колір дерева в гармонійному з'єднання з м'якою, натуральної оббивкою - відмінні риси даного виробу.
Ваша їдальня незаперечно виграє від наявності цих меблів в її інтер'єрі.
Характеристики Стілець Lars SIGNAL :
Матеріал: дерево
Кольори на вибір: білий або бук.
Розміри:
Ширина стільця: 45 см
Глибина сидіння: 41 см
Висота спинки: 88 см
Висота ніжки: 46 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Высота стула с учетом спинки | 880 |