
4 581 ₴
Столик під телевізор TV-Tablo SIGNAL - чудовий вибір для тих, хто полюбляє лофт. Дана модель наділена максимальною функціональністю, адже складається із трьох секцій та семи відкритих ніш, різного розміру. Широка стільниця дозволяє розмістити на тумбі широкоформатний телевізор, а вдале наповнення умістить додаткову техніку, касети та диски з записами, статуетки, фото та інші дрібниці. Столик виготовлено з МДФ, каркас - метал. Це додає йому певної масивності та "похмурості", що притаманно стилю лофт. Такий столик не тільки вирішить проблему з розміщенням телевізора, але і створить у вашій вітальні чи ресторані неповторний інтер'єр.
Характеристики Столик під телевізор TV-Tablo SIGNAL:
Матеріали:
Колір: дуб + темний коричневий.
Розміри:
Висота: 54 см
Ширина: 40 см
Довжина: 120 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Функциональное назначение | Под аудио-видео аппаратуру |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 540 мм |
| Глубина тумбы | 400 мм |
| Ширина тумбы | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Ножки | металл |
| Полки | МДФ |
| Фасады | МДФ |
| Комплектация | |
| Кронштейн для настенного крепления телевизора | Нет |
| Поворотная столешница для вращения телевизора | Нет |
| Полка | 4 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип мебели | Тумба під ТВ |
| Форма тумбы | прямая |