



от 13 303 ₴
Чому саме чудовий диван Венеція повинен зайняти гідне місце у вашій вітальні? А тому, що ця модель настільки красива, функціональна, проста в експлуатації і комфортна, боковини декоровані дерев"яними підлокотниками, що її просто не можливо не купити. Екологічно чисті матеріали і тканини, спокійна колірна гамма, приголомшливий пружинний блок, містка ніша для білизни це все є справжньою класикою жанру у виробництві меблів для дому. Не пропустіть можливості побалувати себе приголомшливим твором майстрів меблевої справи.
Ширина-2000мм
Глибина – 950 мм
Висота –820 мм
Спальне місце – 1900 х 1500 мм
|
Характеристики:
КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
ДОПОВНЕННЯ ДО ВАРТОСТІ ВИРОБУ
Пружинний блок Bonneli ( рівні д-ни) +405 грн. Латексний блок ST 35 (рівні д-ни) +945 грн. Пружинний блок Bonneli (кутові д-ни) +540 грн. Латексний блок ST 35 (кутові д-ни) +945 грн. Підлокотнік з баром хромовим +675 грн. Крокуючий механізм (тік-так) +473 грн. Ламінований білий короб +135 грн. Дерев"яний коврик +635 грн.
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurosof |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 82 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 82 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | холофайбер, синтепон |
| Спальное место | термовойлок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 95 |
| Длина дивана | 200 м |
| категорія тканин | 1 категорія |