


от 8 673 ₴
Крісло "Монако" -це малогабаритна модель виконана в розкішних формах, це поєднання комфорту і елегантності. Воно зручне та пряме, боковини декоровані підлокотниками дерев"яними, Це крісло підходить під будь-який стиль вашого інтер"єру.
Розміри:
спальне місце: 80*190см
висота-72см
довжина-95см
глибина-102см
ширина підлокотника до 10 см
Варіанти виконання: розкладне
Механізм : викатний
Наповнення: змійка, пінополіуретан підвищеної щільності
Каркас: щитові елементи ДСП, фанера, дерев'яний брус(хвойні породи дерев).
Колір підлокотників: венге,білий,темний оріх,світлий венге.
Підлокотники м"які
Комплектація: ніша для білизни.
КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
ДОПОВНЕННЯ ДО ВАРТОСТІ ВИРОБУ
Пружинний блок Bonneli ( рівні д-ни) +405 грн.
Латексний блок ST 35 (рівні д-ни) +945 грн.
Пружинний блок Bonneli (кутові д-ни) +540 грн.
Латексний блок ST 35 (кутові д-ни) +945 грн.
Підлокотнік з баром хромовим +675 грн.
Крокуючий механізм (тік-так) +473 грн.
Ламінований білий короб +135 грн.
Дерев"яний коврик +635 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurosof |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 72 см |
| Глубина | 95 см |
| Ширина | 102 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 72 см |
| Длина спального места | 80 см |
| Ширина спального места | 190 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас кресла | ДСП, ДВП, фанера, деревянный брус |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основа сиденья | деревянный брус |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | холофайбер, синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Категорія тканини | 1 категорія |
| Основание спального места | ламелі, пенополиуретан |
| Подлокотник | ткань |
| Спальное место | ПП 25-35, ламелі, оббивочная ткань |