



от 14 442 ₴
. Екологічно чисті матеріали і тканини, спокійна колірна гамма, приголомшливий пружинний блок, містка ніша для білизни і механізм розкладки «викатний» роблять цей диван справжньою класикою жанру у виробництві меблів для дому. Не пропустіть можливості побалувати себе приголомшливим твором майстрів меблевої справи.
Ширина – 980 мм
Довжина – 2040мм
Висота – 780 мм
Спальне місце – 1500\1600х1900 мм
Характеристики:
Подушки: холлофайбер,чехол.
Базовий колір підлокотників: венге,світний венге,темний оріх,білий,вінтаж та старе дерево.
Підлокотники: мають ніші, відкривні накладки з МДФ
МЕБЛЕВІ ТКАНИНИ:
ДОПОВНЕННЯ ДО ВАРТОСТІ ВИРОБУ:
Пружинний блок Bonneli ( рівні д-ни) +405 грн.
Латексний блок ST 35 (рівні д-ни) +945 грн.
Пружинний блок Bonneli (кутові д-ни) +540 грн.
Латексний блок ST 35 (кутові д-ни) +945 грн.
Підлокотнік з баром хромовим +675 грн.
Крокуючий механізм (тік-так) +473 грн.
Ламінований білий короб +135 грн.
Дерев"яний коврик +635 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurosof |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 78 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 78 см |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 190 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | фанера, натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 98 |
| Длина дивана | 204 м |
| Категорія тканини | 1 категорія |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Подлокотник | 2 (шт.), ткань |