


6 412 ₴
У сучасному світі цінуватися не тільки якість і міцність, але і оригінальність ідеї, а також - багатофункціональність речей. Всі ці умови використані в моделі ліжка Birma 90 Signal.
По-перше, каркас ліжка зроблений з металу, що підтверждує його надійність і стійкість. По-друге, дизайн передбачив наявність не тільки узголів'я і спинки ліжка, а й бічної стінки. Акуратний візерунок з металевих прутів додає вишуканості, а класичний колір дозволяє підібрати нескінченну кількість варіантів забарвлення покривал.
І, по-третє, така модель ліжка дозволяє використовувати її і для сну або відпочинку, і в якості дивана.
Металевий каркас ліжка Signal Birma 90 буває двох варіантів: чорний або білий.
Характеристики Ліжко Birma 90 SIGNAL :
Матеріал: метал.
Кольори на вибір: чорний або білий.
Комплектація:
Розміри:
Довжина: 208 см
Ширина: 96 см
Висота: 100 см
Розміри спального місця: 90*200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 100 см |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 96 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 90 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ножки | металл |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |