
от 8 579 ₴
Кухонний куток "Уют" - це прекрасне доповнення Вашої кухні. Невеликий, компактної конструкції, з надійним кріпленням деталей і довговічною оббивкою.
Параметри: 121 х 100 х 62 см .
Матерiал - каркас з бруса хвойних порід, ДСП, ДВП
Меблі, виготовлені у нестандартних комбінаціях, та із тканини замовника, реалізуються по договірній ціні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurosof |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 68 мм |
| Глубина уголка | 1000 мм |
| Длина уголка | 1210 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево, ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 категорія |