


от 8 834 ₴
Кухонний куток "Капелька" - це прекрасне доповнення Вашої кухні. Невеликий, компактної конструкції, з надійним кріпленням деталей і довговічною оббивкою.
Параметри: 120х165х55 см.
ширина-120 см
довжина-165 см
висота-90 см
глибина-55 см
Матерiал - каркас з бруса хвойних порід,ДВП ,ДСП
Меблі, виготовлені у нестандартних комбінаціях, та із тканини замовника, реалізуються по договірній ціні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurosof |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 900 мм |
| Глубина сиденья уголка | 600 мм |
| Глубина уголка | 1250 мм |
| Длина уголка | 1700 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево, ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 категорія |