

от 5 474 ₴
Лавка "Уют" - це прекрасне доповнення Вашої кухні. Невеликий, компактної конструкції, з надійним кріпленням деталей і довговічною оббивкою.
Параметри: 115 х 65 см .
Матерiал - каркас з бруса хвойних порід, ДСП, ДВП
Меблі, виготовлені у нестандартних комбінаціях, та із тканини замовника, реалізуються по договірній ціні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurosof |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | лавка |
| Габаритные размеры лавки | |
| Высота лавки с учетом спинки | 62 мм |
| Глубина лавки | 65 мм |
| Длина лавки | 115 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево, ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 категорія |