
2 964 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ФОРСАЖ
Стіл Форсаж – яскрава, барвиста модель письмового столу, яка створить неповторну атмосферу в кімнаті школяра, буде дарувати гарний настрій і бажання вчитися. Модель оснащена містким тумбою з висувними ящиками і поличкою під клавіатуру. Тому виконує функції письмового і комп'ютерного столів. Ергономічна конструкція виробу сприяє формуванню правильної постави.
Стіл може використовуватися як самостійна одиниця, але найбільш гармонійно виглядає у складі колекції Форсаж.
Розміри столу:
Довжина: 130 см;
Ширина: 55 см;
Висота: 77 см.
Матеріал: ДСП.
Серія Форсаж - це практична та надійна дитяча кімната, яка неодмінно сподобається Вашій дитині, як хлопчику так і дівчинці. Така обстановка покращує настрій, пробуджує інтерес до навчання і є запорукою гармонійного розвитку. Зовнішнє оформлення проводиться за допомогою окремих кольорових наклейок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | письменный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество тумб | 1 шт |
| Наличие надстройки | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Трансформация стола в мольберт | Нет |
| Комплектация | |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Да |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 1300 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 770 мм |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Длина столешницы | 1300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | гонки |
| Тумба в комплекте | Да |