

4 391 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ФОРСАЖ
Шафа Форсаж – компактна, але містка модель шафи з дверцятами. Гармонійно впишеться в дитячу, оформлену у відповідному тематичному рішенні. Функціональність шафи продумана таким чином, щоб для всіх речей знайшлося своє комфортне місце, а в кімнаті дитини завжди панував лад.
Шафа може використовуватися як самостійна одиниця, але найбільш гармонійно виглядає у складі колекції Форсаж.
Розміри:
Глибина: 475 мм;
Ширина: 880 мм;
Висота: 2000 мм.
Матеріал: ДСП.
Серія Форсаж - це практична та надійна дитяча кімната, яка неодмінно сподобається Вашій дитині, як хлопчику так і дівчинці. Дизайн меблів в яскравому червоному кольорі, зовнішнє оформлення проводиться за допомогою окремих кольорових наклейок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Красный |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2000 мм |
| Глубина шкафа | 475 мм |
| Ширина шкафа | 880 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | гонки |