
2 045 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ФОРСАЖ
Настінна поличка Форсаж стане відмінним доповненням до письмового столу. Оригінальний дизайн виробу виконаний в ідеальній відповідності стилю і тематичній спрямованості. Асиметрична форма виробу нагадує болід, що летить. Полиця має кілька відділень, що дозволить дитині зручно розмістити улюблені книги, предмети або декоративні прикраси.
Книжкова полиця може використовуватися як самостійна одиниця, але найбільш гармонійно виглядає у складі колекції Форсаж.
Розміри:
Глибина: 320 мм;
Ширина: 1190 мм;
Висота: 450 мм.
Матеріал: ДСП.
Серія Форсаж - це практична та надійна дитяча кімната, яка неодмінно сподобається Вашій дитині, як хлопчику так і дівчинці. Дизайн меблів в яскравому червоному кольорі, зовнішнє оформлення проводиться за допомогою окремих кольорових наклейок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество уровней | 1 шт |
| Материал | ДСП |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Цвет (оттенок) мебели | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 450 мм |
| Глубина полки | 320 мм |
| Персонажи | гонки |
| Пол | Унисекс |
| Фасады | ДСП |
| Ширина (длина) полки | 1190 мм |