

3 362 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ФОРСАЖ
Комод 3 Форсаж - яскраве і барвисте доповнення до інтер'єру кімнати Вашої дитини. Це компактна, але разом з тим, містка модель, яка найбільш раціонально використовує вільний простір. Комод має три висувних ящика, що допоможе зручно розкласти речі дитини і оптимально підтримувати порядок в кімнаті.
Комод може використовуватися як самостійна одиниця, але найбільш гармонійно виглядає у складі колекції Форсаж.
Розміри:
Глибина: 490 мм;
Ширина: 890 мм;
Висота: 880 мм.
Матеріал: ДСП.
Серія Форсаж - це практична та надійна дитяча кімната, яка неодмінно сподобається Вашій дитині, як хлопчику так і дівчинці. Дизайн меблів в яскравому червоному кольорі, зовнішнє оформлення проводиться за допомогою окремих кольорових наклейок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация пеленатором | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Красный |
| Комплектация | |
| Вешалка для полотенца | Нет |
| Матрасик для пеленания | Нет |
| Полка для принадлежностей | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота комода | 880 мм |
| Глубина комода | 490 мм |
| Ширина комода | 890 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | гонки |