
2 251 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ФОРСАЖ
Тумба 2 Форсаж - стильний і елегантний елемент колекції дитячих меблів Форсаж. Тумба має два місткі висувні ящики, в яких зручно розмістити особисті речі дитини. Модель оснащена прогумованими колесами, що дозволяє легко її переставляти і використовувати як доповнення до письмового столу, або ж, як приліжкову тумбочку. Виконана в яскравих кольорах.
Тумба може використовуватися як самостійна одиниця, але найбільш гармонійно виглядає у складі колекції Форсаж.
Розміри:
Глибина: 490 мм;
Ширина: 600 мм;
Висота: 620 мм.
Матеріал: ДСП.
Серія Форсаж - це практична та надійна дитяча кімната, яка неодмінно сподобається Вашій дитині, як хлопчику так і дівчинці. Така обстановка покращує настрій, пробуджує інтерес до навчання і є запорукою гармонійного розвитку. Зовнішнє оформлення проводиться за допомогою окремих кольорових наклейок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Колесики |
| Тип тумбочки | Мобильная (на колесиках) |
| Цвет (оттенок) мебели | Красный |
| Габаритные размеры тумбочки | |
| Высота тумбочки | 620 мм |
| Глубина тумбочки | 490 мм |
| Ширина тумбочки | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | гонки |