

12 825 ₴
Якщо після ремонту не можете вирішити, якими меблями прикрасити спальню, є просте рішення: купити ліжко Cortina 160*200 Signal. Ця модель, без сумніву, є витвором мистецтва.
Каркас ліжка виготовлений з дерева кольору античної черешні і декорований чорним металом. Прути в узголів'ї оформлені в стильному поєднанні прямих і овальних ліній.
Ліжко цієї моделі, в тому числі завдяки вишуканому відтінку кольору дерева, не вимагає додаткових акцентів в інтер'єрі, воно самостійно здатне забезпечити стиль і красу спальної кімнати.
Характеристики Ліжко двоспальне Cortina 160 SIGNAL :
Матеріали: масив дерева + метал.
Колір: чорний + черешня антична.
Комплектація:
Розміри:
Довжина: 217 см
Ширина: 166 см
Висота: 103 см
Розміри спального місця: 160*200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черешня, Черный |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 103 см |
| Длина кровати | 217 см |
| Ширина кровати | 166 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |