


от 5 877 ₴
Лавка "Кафе" - це прекрасне доповнення Вашої кухні. Невелика, компактної конструкції, з надійним кріпленням деталей і довговічною оббивкою.
Параметри: 122*100*55 см
Матерiал - каркас з бруса хвойних порід,ДВП ,ДСП
Меблі, виготовлені у нестандартних комбінаціях, та із тканини замовника, реалізуються по договірній ціні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurosof |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | лавка |
| Габаритные размеры лавки | |
| Высота лавки с учетом спинки | 55 мм |
| Глубина лавки | 100 мм |
| Длина лавки | 122 мм |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 900 мм |
| Глубина сиденья уголка | 600 мм |
| Глубина уголка | 1250 мм |
| Длина уголка | 1700 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево, ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 категорія |