









6 298 ₴
Фабрика Viorino-Deco – український виробник та один з лідерів на ринку дитячих меблів. Компанія виготовляє весь комплекс меблів для дитячої кімнати. Моделі відрізняються незвичайним дизайном, яскравими кольорами, безпекою та надійністю. Працюючи з 2012 року, фабрика швидко зайняла вагомі позиції у своїй ніші. На особливу увагу заслуговують ліжка Viorino-Deco, створені для дітей та підлітків.
Дана модель Kinder-cool - ідеальний варіант для переходу з колиски в підліткове ліжко.
Основною перевагою даної моделі є бортики, один з яких суцільний і не тільки не дає випасти маленькій дитині, але і не дає притулитися до холодної стіни під час сну. Інший борт встановлюється для захисту від падіння. Бортики взаємозамінні, встановлюються на будь-який бік при складанні, а також у подальшому ліжко може бути і без них.
Вся продукція виготовляється лише з використанням якісної меблевої фурнітури. Матеріал ЛДСП 16-18 мм, виробник Swisspan by Sorbes.
Матеріал: високоякісне ДСП ламіноване з сертифікатом якості - безпечно для дитини.
Гладкі безпечні торці, всі деталі виготовлені без гострих кутів покриті Т-подібною гумовою кромкою, щоб уникнути травматизму.
Малюнки - наклейки, що ламінують із захисним покриттям, легко миються, не вигорають і не стираються. Спальне місце щит ДСП з виїзним ящиком для білизни.
Матрац не входить до комплекту.
Додаткові опції:
1. Нестандартний розмір (мах. 90х190 см) + 513 грн.
В комплектацію входить містка висувна шухляда для постільної білизни або іграшок.
Матрац в комплектацію не входить, можна придбати додатково.
Характеристики:
Розміри:
Розміри спального місця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Основание спального места | ДСП, мебельный щит |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Размер спального места | 80х170 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 173.6 см |
| Глубина детской кровати | 83.6 см |
| Общая высота детской кровати | 65 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 170 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Защитный бортик | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Малюнок | Kinder - cool 1 |