

27 759 ₴
Ліжко двоспальне з шухлядами Ines 160 SIGNAL - це стандартне двоспальне ліжко з цікавим оформленням і додатковими функціональними елементами. Компонування ліжка включає дерев'яний каркас, високе узголів'я і низьке підніжжя. В якості головного декоративного прийому використовується тканинна м'яка оббивка всього ліжка, окрім ніжок. Подібне фактурне виконання підходить для більшості сучасних інтер'єрів і створює в спальні атмосферу затишку і відпочинку. Колір оббивки обраний нейтральний сірий. Текстура тканини приємна на дотик. Горизонтальна прошивка на спинці дарує душевний спокій. Дерев'яні ніжки ліжка Ines ефектно контрастують з тканинної оббивкою. Нижня частина ліжка, під матрацом оснащується висувними ящиками. Два з них розташовані в ногах і ще по одному знаходиться в бічних гранях. Фасади ящиків задекорована тієї ж тканиною, що і каркас, а тому цілісний вигляд виробу не порушується. При цьому користувач отримує місткі сховища для складання постільної білизни, подушок і ковдр. Ящики оснащені безшумними напрямними, використання яких не порушить сну.
Характеристики Ліжко двоспальне Ines 160 SIGNAL :
Матеріали:
Колір: сірий.
Комплектація:
Розміри:
Довжина: 219 см
Ширина: 175 см
Висота: 110 см
Розміри спального місця: 160*200 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Довжина ліжка | 219 см |
| Ширина ліжка | 175 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 39 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Тканина |