


13 191 ₴
Ліжко односпальне Kenia Signal завдяки стильному сучасному дизайну може використовуватися як ліжко і як софа. Металева спинка і поручні крім строгих ліній декоровані візерунком, що робить предмет меблів більш витонченим.
Якщо в будинку або квартирі недостатньо квадратних метрів, і вітальня або кабінет на ніч перетворюються в чиюсь спальню, такий предмет меблів ідеально прийде на допомогу. Прибравши постіль і прикрасивши диванними подушками, гостям навіть в голову не прийде, що ця стильна частина інтер'єру за своїм початковим призначенням - ліжко.
Модель ліжка Signal Kenia декорована дерев'яними опорами з дрібною різьбою і ажурним металевим каркасом, який представлений в двох кольорах: чорному і білому.
Характеристики Ліжко Kenia 90 SIGNAL :
Матеріал: метал.
Кольори на вибір: черешня антична+чорний або повністю білий.
Комплектація:
Розміри:
Довжина: 212 см
Ширина: 100 см
Висота: 97 см
Розміри спального місця: 90*200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Черешня, Белый, Черный |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 97 см |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 100 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 71 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |