



10 076 ₴
Ліжко Lima 90*200 Signal припаде до смаку любителям витончених, але ненав'язливих речей. Каркас ліжка повністю виготовлений з металу. Це гарантує стійкість і довговічність моделі.
У багатьох металеві ліжка досі асоціюються з минулим століттям, неестетичним зовнішнім виглядом і моторошним скрипом. І зовсім даремно! Можливо, в минулому столітті металеві ліжка саме такими і були, особливо по частині зовнішнього вигляду. Однак час пройшло не безслідно і для металевих ліжок. За зовнішнім виглядом вони сьогодні не поступаються моделям, виготовленим з дерева і інших матеріалів. Єдине, що, мабуть, не змінив час, - це надійність ліжок з металу.
Симпатичне плетіння металевих прутів на узголів'ї ліжка додає в загальну атмосферу кімнати легкості та невимушеності. Така модель прекрасно впишеться і в класичний, і в сучасний інтер'єр.
Розміри Ліжко односпальне Lima 90*200 Signal:
Довжина: 210 см
Ширина: 96 см
Висота: 120 см
Розміри спального місця: 90*200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 135 см |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 164 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 71 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ножки | металл |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |