




32 255 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ LIZBONA SIGNAL
Витончені лінії узголів'я і спинки ліжка Lizbona Signal в поєднанні з білим кольором надають моделі вишуканості і неповторною ніжності.
Це прекрасний, повний чарівності і шарму предмет меблів, який буде відмінним варіантом для романтичної спальні. Ліжко виготовлено з високоякісних матеріалів - натурального дерева і міцних дерев'яних плит МДФ, завдяки чому воно на довгі роки стане елегантною прикрасою інтер'єру.
Ліжко Lizbona Signal підійде як для класичного, так, і до сучасного інтер'єру. Білий дерев'яний каркас буде однаково стильно виглядати на тлі світлих і темних стін, не стане винятком і яскравий квітковий дизайн кімнати.
Характеристики ліжка Lizbona Signal :
Матеріали: натуральне дерево + МДФ
Колір: білий
Ліжко представлене у трьох розмірах: 160*200, 140*200, 90*200.
Розміри ліжка двоспального Lizbona 160*200 Signal:
Довжина: 212 см
Ширина: 165 см
Висота: 112 см
Розмір спального місця: 160*200 см.
Розміри ліжка полуторного Lizbona 140*200 Signal:
Довжина: 212 см
Ширина: 145 см
Висота: 112 см
Розмір спального місця: 140*200 см.
Розміри ліжка односпального Lizbona 90*200 Signal:
Довжина: 212 см
Ширина: 97 см
Висота: 112 см
Розмір спального місця: 90*200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 112 см |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 165 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 80 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Каркас кровати | МДФ |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |