


13 374 ₴
Ліжко двоспальне Parma Signal представлена в трьох розмірах: при довжині два метри ширина може становити 1,4, 1,6 або 1,8 метрів.
Виробники не даремно розробили різні варіанти цієї моделі ліжка. Неймовірно стильний і елегантний дизайн привертає увагу і власників величезних спальних, і кімнат поменьше. Адже зробивши таке ліжко частиною інтер'єру фактично немає потреби піклуватися про ретельний підбір інших меблів. До цієї моделі підійде і різьблене дерево, і строгі меблі з металу.
Дерев'яні стійки узголів'я і спинки ліжка - витонченого кольору античної черешні. Між ними - металеві прути, що ніжно переплітаються в ажурні елементи, ніби це - тонке мереживо.
Характеристики Ліжко двоспальне Parma SIGNAL :
Матеріали: масив дерева + метал.
Колір на вибір: чорний + черешня антична, білий повністю.
Комплектація:
Розміри Ліжко двоспальне Parma 160*200 SIGNAL:
Довжина: 217 см
Ширина: 166 см
Висота: 103 см
Розміри спального місця: 160*200 см.
Модель також представлена з розмірами спального місця: 140*200 та 180*200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 140х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Черешня, Белый, Черный |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 103 см |
| Длина кровати | 217 см |
| Ширина кровати | 166 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черешня антична |