





от 16 778 ₴
Комфортний і функціональний диван Купер відрізняється досконалими формами, габаритними розмірами і вишуканою простотою ліній. Оригінальні оздоблювальні шви на сидінні і спинці дивана додадуть виняткового шику, а також вигідно підкреслять індивідуальність і красу інтер'єру в будь-якому стилі. За зовнішньою простотою і ясністю ліній криється добре продумана надійність каркаса, практичність матеріалів і довговічність зручного механізму трансформації. Завдяки зручному і практичному механізму розкладки "верона" з металевим каркасом габаритна глибина дивана складає 0,85 м.
Характеристики:
Габаритний розмір (ШхГхВ): 1400\1600\1800х850 мм
Спальне місце: 1200\1400\1600х2000 мм
Наповнення: пінополіуретан підвищеної щільності
Каркас збірний: щитові елементи ДСП і ДВП , багатошарова березова фанера, дерев'яний брус (сосна або хвойні породи деревини)
Механізм трансформації: верона
Ніша для білизни: є
КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lefort |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 85 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 85 |
| Длина дивана | 180 м |
| Механизм трансформации спального места | Верона |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Размер | 12 |
| категорія тканин | 1 категорія |