







9 160 ₴
Ліжко Siena SIGNAL - надзвичайно елегантна модель. Якщо ви шукайте для інтер'єру спальні вишукані і стильні меблі, цей варіант - ідеальний.
Чорний або ж білий колір металевого каркаса робить візерунки виразнішими. Вигини металевих прутів узголів'я і спинки ліжка створять у вашій спальні інтер'єр в стилі вишуканого мінімалізму.
Металеві ліжка мають безліч переваг, які просто не можна не враховувати при виборі ліжка в спальню, дитячу або гостьову кімнату. Серед цих переваг можна виділити більш низьку вартість, в порівнянні з дерев'яними моделями, довговічність, міцність, відсутність максимально допустимої ваги і ексклюзивність.
Металеві ліжка виготовляються з міцного сплаву металу і не мають обмеження по максимально допустимій вазі. Це один з кращих варіантів ліжок за бюджетною вартості для будь-якої категорії покупців.
Міцна металева конструкція забезпечить стійкість ліжка і довгі роки експлуатації.
Модель виготовляється у чотирьох розмірах спального місця: 90*200, 120*200, 140*200 та 160*200 см.
Характеристики Ліжко двоспальне Siena 160 SIGNAL :
Матеріал: метал.
Колір на вибір: білий або чорний.
Комплектація:
Розміри Ліжко двоспальне Siena 160 SIGNAL:
Довжина: 208 см
Ширина: 166 см
Висота: 111 см
Розміри спального місця: 160*200 см.
Розміри Ліжко двоспальне Siena 140 SIGNAL:
Довжина: 208 см
Ширина: 146 см
Висота: 107 см
Розміри спального місця: 140*200 см.
Розміри Ліжко полуторне Siena 120 SIGNAL:
Довжина: 208 см
Ширина: 126 см
Висота: 104 см
Розміри спального місця: 120*200 см.
Розміри Ліжко односпальне Siena 90 SIGNAL:
Довжина: 208 см
Ширина: 99 см
Висота: 102 см
Розміри спального місця: 90*200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 111 см |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 166 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 74 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ножки | металл |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |