







15 021 ₴
Ліжко Venecja Signal має надзвичайно романтичний дизайн. Тонкий дерев'яний каркас білого кольору в поєднанні з вигнутими чорними металевими прутами створюють неймовірно стильний ансамбль.
Класичний тандем, давно укорінений в нашому житті - це поєднання білого і чорного, а точніше білий верх і темний низ. Відносно інтер'єру це допомагає збільшити невелику кімнату, але і скорегувати дуже простору. До того ж це виглядає дуже витончено. Відчувається неприкрита строгість і лаконізм.
Поєднання дерева з металом, білого з чорним, вигідно підходить і до класичного, і до модерного дизайну кімнати.
Каркас ліжка виконаний зі спеціальних, злегка вигнутих, дерев'яних планок, з'єднаних один з одним. Боковини ліжка металеві. Така структура каркаса забезпечує надійність використання.
Модель виготовляється з розмірами спального місця: 90*200, 120*200, 140*200, 160*200 та 180*200 см.
Характеристики Ліжко двоспальне Venecja 160 SIGNAL :
Матеріали: масив дерева + метал.
Кольори на вибір: чорний + черешня антична, чорний+білий, повністю білий.
Комплектація:
Розміри Ліжко двоспальне Venecja 160 SIGNAL :
Довжина: 219 см
Ширина: 165 см
Висота: 103 см
Розміри спального місця: 160*200 см.
Розміри Ліжко односпальне Venecja 90 SIGNAL :
Довжина: 219 см
Ширина: 93 см
Висота: 88 см
Розміри спального місця: 90*200 см.
Розміри Ліжко полуторне Venecja 120 SIGNAL :
Довжина: 219 см
Ширина: 122 см
Висота: 88 см
Розміри спального місця: 120*200 см.
Розміри Ліжко двоспальне Venecja 140 SIGNAL :
Довжина: 219 см
Ширина: 145 см
Висота: 103 см
Розміри спального місця: 140*200 см.
Розміри Ліжко двоспальне Venecja 180 SIGNAL :
Довжина: 219 см
Ширина: 185 см
Висота: 103 см
Розміри спального місця: 180*200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Черешня, Белый, Черный |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 103 см |
| Длина кровати | 219 см |
| Ширина кровати | 165 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 68 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | металл |
| Каркас кровати | металл |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черешня антична |