




20 731 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ MALMO SIGNAL
Ліжко двоспальне Malmo 180 SIGNAL завдяки стильній оббивці і яскравим деталям може стати центральним елементом дизайнерського інтер'єру спальні.
Проста конструкція каркаса ліжка набуває абсолютно нового сприйняття в стильній тканинній оббивці. Своєрідного шарму надають незначні, на перший погляд, деталі - кілька гудзиків, декорованих в узголів'ї і спинці ліжка.
Сірий колір в інтер'єрі став своєрідним інтер'єрним «мірилом люксу», успішності, стабільного достатку. Багато дизайнерів погодяться, що з сірим працювати найпростіше: з його допомогою можна виправити вже допущені помилки, врівноважити найбезглуздіші колірні поєднання. Сірий - прекрасний фоновий колір. Також модель представлена у синьому віддтінку, який не програє вже звичному сірому.
Ще один цікаві штрих в дизайні - дерев'яні ніжки, нахилені в боки.
Характеристики Ліжко двоспальне Malmo 160 SIGNAL :
Матеріали:
Колір на вибір: сірий або синій.
Комплектація:
Розміри Ліжко двоспальне Malmo 180 SIGNAL:
Довжина: 215 см
Ширина: 193 см
Висота: 105 см
Розміри спального місця: 180*200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий, Серый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 105 см |
| Длина кровати | 215 см |
| Ширина кровати | 173 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 57 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ткань |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Користувацькi характеристики | |
| Изголовье кровати | искусственная кожа, ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |