






от 21 496 ₴
Диван Фієста розроблений командою фахівців MatroLuxe спеціально для вашого комфорту. Модель поєднує у собі сучасний дизайн, функціональність та високу якість матеріалів. Міцні, приємні на дотик тканини, надійний каркас з натуральних матеріалів, м'яке наповнення з високоякісного пінополіуретану - все це зібрано у нашому новому дивані Fiesta.
Розміри дивана дозволять без зусиль розмістити на ньому невелику компанію ваших близькі та друзів. Зручні подушки-спинки забезпечать вам комфорт та затишок під час відпочинку. Незвичайна система розкладання, що поєднує у собі всім знайому еврокнижку та поворотний мханізм, дозволить легко перетворити диван у повноцінне просторе та зручне спальне місце. А спеціальний короб, розташований під викатним сидінням, допоможе компактно зберігати спальне приладдя.
Фієста, безсумнівно, стане не тільки родзинкою вашого житла, але й улюбленим місцем для відпочинку. Запропоновані нашими дизайнерами кольори моделі дозволять вам вибрати диван, який підкреслить та прикрасить саме ваш інтер'єр.
► Розміри: 2400х1600х900 мм
► Висота посадкового місця: 460 мм
► Розмір спального місця: 2040х1630 мм
► Механізм розкладання: поворотний + єврокнижка
► Каркас: натуральне дерево, ОДСП, фанера
► Короб для білизни (під викатним сидінням)
► Подушки у комплекті: 2 шт, 80х50х20 см
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЄВРОКНИЖКА ТА ПОВОРОТНИЙ


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 46 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 46 см |
| Длина спального места | 204 см |
| Ширина спального места | 163 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 160 |
| Длина дивана | 240 м |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Подлокотник | 1, ткань |