









от 25 662 ₴
Диван Бронкс з лаконічним витриманим дизайном розроблений командою фахівців MatroLuxe спеціально для вашого комфорту. Міцні зносостійкі матеріали, якісна, приємна на дотик тканина і запропоновані сучасні дизайнерські рішення не залишать вас байдужими. Модель стане вдалим доповненням будь-якого інтер'єру, додавши у нього нотку стилю та елегантності.
Просторе сидіння дивана дозволить легко розмістити на ньому невелику компанію друзів і близьких. Зручні подушки-спинки з декоративною обробкою забезпечать вам комфорт і затишок під час відпочинку. Незвичайна система розкладання з поворотним мханізмом дозволить легко перетворити диван в зручне двоспальне місце для сну. При розкладанні дивана ви виявите ще одну практичну деталь, яка замінить прикроватную тумбу. Збоку від спального місця в моделі відкривається зручне місце, куди можна покласти книгу, журнал або мобільний телефон. А спеціальний короб, розташований під кутовим сидінням, допоможе компактно зберігати спальне приладдя.
Бронкс, безсумнівно, стане вашим улюбленим місцем для відпочинку. Запропоновані нашими дизайнерами забарвлення моделі дозволять вам вибрати диван, який підкреслить та прикрасить саме ваш інтер'єр.
Размеры: 2950х2150х950 мм
Спальне місце: 2000х1600 мм
Висота спинки без подушок: 750 мм
Висота посадкового місця: 490 мм
Механізм розкладання: поворотний
Каркас: натуральне дерево, ОДСП, фанера
Наповнення на вибір: ППУ / Bonnel
Подушки у комплекті: 3 шт, 80х50 см
Ніжки дерев'яні, "конус" 10 см
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ ПОВОРОТНИЙ

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Поворотный механизм |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 49 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 49 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом спинки | 95 |
| Высота сидения | 49 |
| Глубина | 215 |
| Глубина дивана | 215 |
| Декоративные элементы | Декор ножек |
| Длина | 295 |
| Длина дивана | 295 м |
| Основа сиденья | пружнний блок |
| Подушка сиденья | оббивочна тканина|пружинна змійка |
| Сиденье | натуральное дерево |
| категорія тканин | 1 категорія |