
6 937 ₴
Ліжко дитяче Бренд Renault Viorina-Deko - відмінний варіант для сну і відпочинку Вашої дитини. Дивовижний дизайн ліжечка у формі моделі автомобіля неодмінно сподобається Вашій дитині.
Ліжко-машинка виготовлене з високоякісного ЛДСП 16-18 мм + Кромка Т-резинова. Оформлення ліжка відбувається з цільної накладки і захисного шару ламінованого покриття який захищає малюнок. Плавні вигнуті форми бортиків надають оригінальності зовнішньому вигляду, захищають від можливих падінь під час сну і є повністю безпечними, завдяки відсутності гострих кутів.
Ліжко, завдяки різноманітним кольорам та дизайну, стане унікальним придбанням в кімнату Вашої дитини.
Габаритні розміри:
Габарити спального місця:
Характеристики:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | кровать-машина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Основание спального места | ДСП, деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х170 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 83.6 см |
| Длина детской кровати | 177 см |
| Общая высота детской кровати | 57 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 170 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Защитный бортик | Да |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стол | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Подъемный механизм | Да |
| Габаритные размеры кровати | |
| Розміри ліжка | 80*170 |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Ящик підліжковий | Да |