






36 937 ₴
Фабрика MatroLuxe випускає великий асортимент різних меблів для дому та офісу.
Продукція фабрики різноманітна і постійно оновлюється. Компанія MatroLuxe пройшла міжнародну сертифікацію і має сертифікат якості на свою продукцію. Всі матеріали, використовувані при виготовленні меблів екологічно чисті, надійні, прослужать довгі роки.
Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва.
У серії меблів LuxeStudio MatroLuxe є надзвичайно затишна модульна спальня.
Нанесений на зовнішній фасад меблів ненав'язливий малюнок додасть гарнітуру вишуканості і краси
Склад комплекту 2 Беж:
ліжко - 1640х2040х900 мм;
тумба-2шт - 500х420х460 мм;
дзеркало навісне - 800х200х700 мм;
пенал - 2шт - 500х520х2100 мм;
шафа для одягу - 500х520х2100мм;
комод - 1300х520х800мм.
Виріб виготовляється в запропонованих колірних рішеннях. Рішення А: корпус ДСП Сонома трюфель, фасад фотодрук на ДСП біле дерево. Рішення Б: корпус ДСП дуб родос світлий, фасад фотодрук на ДСП ваніль. Опора регульована.
Палітра кольорів на вибір

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 52 см |
| Ширина комода | 130 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 90 см |
| Длина кровати | 204 см |
| Ширина кровати | 164 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 46 см |
| Глубина тумбы | 42 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 210 см |
| Глубина шкафа | 52 см |
| Ширина шкафа | 100 см |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево, ДСП |
| Ножки | хромированная сталь |
| Фасады | ДСП |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Шкаф для одежды (распашной) | 2-х дверный |
| Шкаф пенал | 1 шт |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |