


20 969 ₴
LUXE STUDIO - це найбільший виробник надійної корпусних меблів високої якості. Використовуючи новітні технології і сучасні матеріали нами розроблені десятки гармонійних дизайнів корпусних меблів, шаф і шаф-купе, серед яких ви, без сумніву, зможете підібрати варіант, який стане справжньою окрасою саме вашого інтер'єру.
Шафа Carrie D4 - відмінний варіант як для вітальні, так і для спальні. Місткий і функціональний, з висувними ящиками і зручними полицями, така шафа допоможе акуратно зберігати ваші речі і одяг. Модель виконана з якісних матеріалів і оснащена надійною фурнітурою.
Характеристики моделі:
Розміри (ШхГхВ) 1960х580х2000 мм;
Регульована опора;
Ручки меблеві, покриття алюміній;
Висувні ящики - 3 шт;
Фасад з дзеркалом - 2 шт;
Двері, ДСП.
Виріб виготовляється в запропонованих колірних рішеннях. Рішення А: корпус і фасад ДСП Сонома трюфель. Рішення Б: дуб Сонома світлий. Дзеркало. Опора регульована. Ручка меблева покриття алюміній.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома светлый |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2000 мм |
| Глубина шкафа | 580 мм |
| Ширина шкафа | 1960 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фасада шкафа | прямой |
| Тип шкафа | распашной |