


28 608 ₴
LUXE STUDIO - це найбільший виробник надійної корпусних меблів високої якості. Використовуючи новітні технології і сучасні матеріали нами розроблені десятки гармонійних дизайнів корпусних меблів, шаф і шаф-купе, серед яких ви, без сумніву, зможете підібрати варіант, який стане справжньою окрасою саме вашого інтер'єру.
Тип шафи - розсувні
Форма - шафи прямі
Призначення - в вітальню, в спальню
Кількість дверей - тридверні
Двері - ДСП, дзеркало
матеріал - ДСП
Ширина (см) - 240
Висота (см) -220
Глибина (см) - 60
Колір - біла Аляска, дуб Сонома світлий
Виріб виготовляється в запропонованих колірних рішеннях. Рішення А: корпус і фасад ДСП біла Аляска. Рішення Б: корпус і фасад ДСП дуб Сонома світлий. Дзеркало серебро.Зеркало графіт. Опора регульована. Ручка меблева покриття алюміній.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество зеркал | 3 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома светлый |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фасада шкафа | прямой |
| Тип шкафа | распашной |