



от 26 993 ₴
Кутовий диван « Редфорд 32 », якнайкраще впишеться в звичний побут і атмосферу Вашого будинку. Ця модель не тільки неймовірно красива, багатофункціональна і сучасна, але ще й виконана з високоякісних матеріалів і кращих сортів деревини, що тільки підкреслює її значимість.
Габарити: 280х100х93
Спальні місце: 190х150
Характеристики:
Наповнення: пружинний блок, пенополіурітан, пружинна змійка
Механізм трансформації:
Ящик для білизни: є.
Каркас: хвойні породи дерева.
Несучі елементи і частини підвіщеного НАВАНТАЖЕННЯ:
тверді породи дерева, фанера.
Короб и кришка ящика для білизни: фанера, ламіноване ДСП, ДВП.
Підлокітнікі: дерево, ДСП, ДВП, фанера.
З'єднання дерев'яних конструкцій: шиповка, клей, скоби, Саморізи.
Упаковка: поліетилен, картон.
Тканини імпортного виробництва в асортименті.
Гарантія якості 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | не раскладывается |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 43 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 43 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 280 м |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Подлокотник | 2 (шт.), ткань |