


34 438 ₴
LUXE STUDIO - це найбільший виробник надійної корпусних меблів високої якості. Використовуючи новітні технології і сучасні матеріали нами розроблені десятки гармонійних дизайнів корпусних меблів, шаф і шаф-купе, серед яких ви, без сумніву, зможете підібрати варіант, який стане справжньою окрасою саме вашого інтер'єру.
Кількість дверей - тридверні
двері - ДСП
матеріал - ДСП
Ширина (см) - 240
Висота (см) - 220
Глибина (см) - 60
Кількість ящиків - 3
Колір - дуб родос світлий, горіх ліон
Виріб виготовляється в запропонованих колірних рішеннях. Рішення А: корпус ДСП горіх ліон. Рішення Б: ДСП дуб родос світлий. Фасад: скло фарбоване чорне. Опора регульована. Ручка меблева покриття


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех Лион , Дуб родос светлый |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 2400 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фасада шкафа | прямой |
| Тип шкафа | купе |