




от 21 835 ₴
Вишуканий, масивний і, у той же час, елегантний кутовий диван Чикаго 31 В, стане справжньою знахідкою для любителів сучасного меблевого мистецтва, надавши будь-якого інтер'єру цієї пафосу і незабутньою класичної розкоші. Його сучасні форми, правильна і чітко збалансована конструкція, каркас з натуральної деревини, блокова пружина типу «бонель» з ламелями, а також світла колірна палітра оббивки, система розкладки «дельфін» і містка ніша для білизни, зайвий раз доводять, що купивши цю модель , Ви станете щасливим.
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина кутового дивану (см): | 308 |
| Глибина (см): |
182 |
| Висота (см): | 94 |
| Висота сидіння (см): | 47 |
| Глибина сидіння (см): | 71 |
| Габарити у складеному стані (см): | 308 x 244 x 94 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 308 x 244 x 94 |
|
Характеристики кутового дивана |
|
| Спальне місце (см): | 140 x 262 |
| Механізм трансформації: | Дельфін |
| Наповнення дивана: | Пружина Бонель, Пружина Змійка, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Присутня |
| Каркас кутового дивану: | хвойні породи дерева |
| Універсальний куток: | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 94 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 94 см |
| Высота спального места | 47 см |
| Длина спального места | 262 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 174 |
| Длина дивана | 300 м |
| категорія тканин | 1 Категорія |