

732 ₴
Вішалка Nova Signal - це підлоговий варіант мобільної вішалки для одягу. Якщо Вам потрібне постійне переміщення і зміна місця положення гардероба, рекомендуємо зупинити свій вибір саме на цій моделі фірми Signal. Це дуже зручно у використанні, може витримувати великі навантаження, і дає можливість зберігати гардероб на одній вішалці.
Вішак Nova Signal - дуже лаконічний виріб, без зайвих деталей. Його транспортабельність, без шкоди для поверхні підлоги, забезпечують чотири коліщатка. Переміщаючи вішалку з кімнати в кімнату або з одного приміщення в інше, Вам не доведеться знімати з неї свої речі. Саме цим така модель якісно відрізняється від габаритних шаф.
Характеристики Вішалка Nova Signal :
Матеріал: метал + пластик
Колір: хром + чорний.
Висота: 95 - 160 см
Ширина: 43 см
Довжина: 85 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Тип опор | Ножки, Колесики |
| Цвет | Хром |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Высота | 950 мм |
| Длина | 850 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Высота в разложенном виде | 160 см |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | пластик, металл |
| Ножки | пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Количество колесиков | 4 |