

1 924 ₴
Вішалка Nova II Bis Signal - це те, що Вам треба! Ця річ підійде і як Ваш особистий гардероб, і як аксесуар в передпокої, якщо в будинку часто збираються гості, вигідна вона і для великої родини. На цьому виробі речі зберігаються якісно, а необхідний одяг знайти завжди легко.
Вішак Signal Nova II Bis - поєднання двох сучасних, понад міцних матеріалів: металу і пластика. Виріб має металеву основу і пластикові кріплення. Внизу вішалки - стійкі ніжки з коліщатками, трохи вище кріпиться цілих два яруси для взуття. На них помістяться досить важкі вироби, оскільки сітка на полицях - металева.
Верх Signal Nova II Bis - металеві, круглі опори і поперечини різної висоти. Це дає можливість зберігати в два рази більше одягу на тремплях, причому різної довжини. На такому виробі легко втримаються не тільки літні, але і зимові вироби, такі як шуби або дублянки.
Характеристики Вішалка Nova II Bis Signal :
Матеріал: метал + пластик
Колір: хром + чорний.
Висота: 94 - 168 см
Ширина: 43 см
Довжина: 83 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Тип опор | Ножки, Колесики |
| Цвет | Хром |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.85 кг |
| Высота | 940 мм |
| Длина | 830 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Высота в разложенном виде | 168 см |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | пластик, металл |
| Ножки | пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Количество колесиков | 4 |