
2 381 ₴
Стіл для ноутбука B-120 Signal - незвичайне дизайнерське рішення моделі офісних меблів. Легкий, компактний і навіть витончений на вигляд, він, разом з тим, зручний і функціональний за своєю природою. Задуманий виробниками більше як письмовий стіл, він, однак, послужить і тим, хто часто користується портативної офісною технікою.
Основа столу - металевий каркас з таким же металевим декоруванням. Ніжки виготовлені у формі квадратних порожнистих труб і складаються з двох частин. Одна частина - довгі опори, які від основи різко йдуть назад. Інша частина - невеликі алюмінієві деталі тієї ж форми, прикріплені так, щоб стіл тримав рівновагу. Стільниця виготовлена з МДФ.
Такий стіл чудово підійде для дому та офісу.
Характеристики Стіл для ноутбука B-120 Signal:
Матеріал: МДФ, метал
Колір: білий + алюміній.
Розміри:
висота: 72 см
ширина: 80 см
глибина: 51 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Назначение | Для ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 8.2 кг |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Длина | 800 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Столешница | МДФ |
| Користувацькi характеристики | |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |