

3 490 ₴
Комод Лайт 3 Неман - невеликий, але практичний комод, незамінний атрибут будь-якої кімнати. Завдяки своїй кольоровій гамі і сучасному дизайну він легко впишеться в існуючий інтер'єр. Оснащений трьома висувними ящиками, що допопоже розмістити різні речі. Комод виготовлений з безпечних і екологічно чистих матеріалів в кращих традиціях меблевого виробництва, з урахуванням сучасних технологій і останніх тенденцій моди.
Розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір - венге, дуб сонома, білий супермат
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб сонома, Венге |
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 42 см |
| Высота комода | 79 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Цвет | |
| Цвет | Венге |