

2 009 ₴
Тумба Лайт Неман - компактна та зручна приліжкова тумба, незамінний атрибут Вашої спальні. Вона не займає багато місця і дозволяє завжди тримати поруч необхідні речі. Оснащена двома висувними ящиками для зберігання. Завдяки своїй кольоровій гамі і сучасному дизайну, тумба легко впишеться в існуючий інтер'єр. Виготовлена з безпечних і екологічно чистих матеріалів в кращих традиціях меблевого виробництва, з урахуванням сучасних технологій і останніх тенденцій моди.
Розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір: венге, дуб сонома, білий супермат
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб сонома, Венге |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 55 см |
| Высота тумбы | 45 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Венге |