







от 13 860 ₴
Диван Лорейн від MatroLuxe - сучасна та практична модель, яка дозволить створити комфорт та затишок у вашій оселі. Родзинкою моделі є стильні універсальні подушки та ергономічні підлокітники з декоративною обробною строчкою. Зручний механізм трансформації та міцні тканеві ручки дозволять з легкістю розкласти диван, перетворивши його у просторе спальне місце. Якісні матеріали, надійний, міцний каркас та приємна на дотик тканина не залишать вас байдужими. Внутрішнє наповнення вашого дивана ви можете вибрати самі: пружинний блок Bonnel або високощільний пінополіуретан. А місткий короб для зберігання допоможе компактно та акуратно скласти спальне приладдя.
Увага! Модель виробляється тільки у запропонованих дизайнах
Розміри: 2260х1050х950 (без подушок: 780) мм*
Висота посадкового місця: 400 мм*
Розмір спального місця: 2000х1500 мм*
Механізм розкладки: єврокнижка
Каркас: ДСП, дерево, фанера
Короб для білизни
Подушки у комплекті: 2 шт (100х60 см)
Ергономічні підлокітники із закругленою передньою частиною
Декоративна обробна строчка
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЄВРОКНИЖКА

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 40 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 40 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом спинки | 95 |
| Высота сидения | 40 |
| Глубина | 105 |
| Глубина дивана | 105 |
| Длина | 226 |
| Длина дивана | 226 м |
| Основа сиденья | пенополиуретан, пружнний блок |
| Сиденье | натуральное дерево |