


от 6 497 ₴
Характеристики:
| Ширина: | 60 |
| Глибина (см): | 84 |
| Висота (см): | 95 |
| Висота сидіння (см): | 44 |
| Глибина сидіння (см): | 55 |
| Габарити у складеному стані (см): | 60 x 84x 95 |
|
Характеристики крісла: |
|
| Механізм трансформації: | |
| Наповнення крісла: | Пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Відсутня |
Несучі елементи і частини підвищеної навантаження:тверді породи дерева, фанера.
Короб і кришки білизняних ящиків: фанера, ламіноване ДСП, ДВП.
Підлокітники: дерево, ДСП, ДВП, фанера.
З'єднання дерев'яних конструкцій: шиповка, клей, скоби, саморізи.
Упаковка: поліетилен, картон.Тканини імпортного виробництва в асортименті.
Меблі відповідає санітарно-гігієнічним нормам України.
Гарантія якості 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Высота сидения | 44 см |
| Глубина | 84 см |
| Ширина | 60 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 0 см |
| Длина спального места | 0 см |
| Ширина спального места | 0 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| категорія тканин | 1 Категорія |