



от 7 770 ₴
Крісло Квебек можна замовити як розкладне так і не складне.
Всі матеріали, використовувані при виробництві крісла Квебек перевірені і сертифіковані відповідно до чинного законодавства України.
Габаритний розмір (ШхГхВ): 900х900х950 мм
Габарити в розкладеному стані: 900х1900х950 мм
Висота сидіння: 420 мм
Наповнення: Пружина змійка
Каркас: сосновий брус 45х45 мм
Спальне місце: 1900х600 мм
Система трансформації: алеко
Можуть бути різні оббивки і кольорові гами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Механизм трансформации спального места | Алеко |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Высота сидения | 42 см |
| Глубина | 90 см |
| Ширина | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 95 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Подлокотник | ткань |
| категорія тканин | 1 Категорія |