



от 11 454 ₴
Крісло Редфорд розкладне, можна придбати окремо або в комплекті з диваном Редфорд. Це крісло ― альтернатива кріслу Бостон, тільки зі знімними підлокітниками, що дозволяє розмістити таке крісло в кімнаті з вузькими дверними отворами.
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина крісла (см): | 110 |
| Глибина (см): | 100 |
| Висота (см): | 93 |
| Висота сидіння (см): | 43 |
| Глибина сидіння (см): | 49 |
| Габарити у складеному стані (см): | 110 x 100 x 95 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 110 x 232 x 95 |
|
Характеристики крісла: |
|
| Спальне місце (см): | 60 х 190 |
| Механізм трансформації: | Телескоп |
| Наповнення крісла: | Пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Присутня |
Несучі елементи і частини підвищеної навантаження:
тверді породи дерева, фанера.
Короб білизняного ящика: ламіноване ДСП, ДВП.
Підлокітники: дерево, ДСП, ДВП, фанера.
З'єднання дерев'яних конструкцій: шиповка, клей, скоби, саморізи.
Упаковка: поліетилен, картон.
Тканини імпортного виробництва в асортименті.
Меблі відповідають санітарно-гігієнічним нормам України.
Гарантія якості 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Механизм трансформации спального места | Телескоп |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 93 см |
| Высота сидения | 43 см |
| Глубина | 100 см |
| Ширина | 110 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 43 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Основа сиденья | пенополиуретан, пружнний блок |
| Основание спального места | пенополиуретан, пружинный блок |
| Подлокотник | ткань |
| категорія тканин | 1 Категорія |