








от 11 320 ₴
Тахта «Аркадія» ― це приголомшлива і комфортабельна розкладна тахта, яка привнесе у Ваш інтер'єр гармонію, ніжність і затишок. Завдяки всього одному підлокітнику, Ви зможете зручно вмоститися перед телевізором або ж почитати цікаву книжку, навіть повністю не розкладаючи всю конструкцію.
Також, тахта «Аркадія» укомплектована великою і місткою нішею, в якій з легкістю зможе поміститися ваша спальна білизна, пружними і міцними пружинними блоками, що забезпечують комфорт і надійність, а також системою розкладання дивана «класична тахта». Тахта «Аркадія» ― Ваш провідник по світу солодких мрій і відпочинку.
Це модель із серії Тахти з асиметричним дизайном, бічний підлокітник може бути виконаний як з лівого, так і з правого боку софи. Ця модель повністю ідентична за своїми параметрами та якістю всім моделям з серії Тахти.
Аркадія ― з підсиленим пружинним блоком.
Аркадія Люкс з основною тканиною.
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина тахти (см): | 210 |
| Глибина (см): | 75 |
| Висота (см): | 82 |
| Висота сидіння (см): | 42 |
| Глибина сидіння (см): | 70 |
| Габарити у складеному стані (см): | 210 х 75 х 82 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 210 х 140 х 82 |
|
Характеристики тахти: |
|
| Спальне місце (см): | 140 х 190 |
| Механізм трансформації: | Класична тахта |
| Наповнення тахти: | Пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Присутня |
|
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 82 см |
| Высота посадочной части дивана | 42 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 82 см |
| Высота спального места | 42 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 72 |
| Длина дивана | 210 м |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Наполнение | Пружинний Блок |
| Подлокотник | 1, ткань |
| категорія тканин | 1 Категорія |