


от 7 971 ₴
Диван Бамбіно, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним.
Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван Бамбіно створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пружинним блоком, і місткою нішею для постільної білизни.
Габаритні розміри:
| Глибина (см): | 87 |
| Висота (см): | 71 |
| Висота сидіння (см): | 45 |
| Габарити у складеному стані (см): | 175 x 87 x 71 |
| Спальне місце (см): | 80 x 170 |
|
Характеристики ліжка: |
|
| Спальне місце (см): | 80 х 170 |
| Механізм: | Алігатор |
| Наповнення ліжка: | з матрацом |
| Ніша для білизни: | Присутня |
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Зібраний диван
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 71 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 71 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 170 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 175 |
| Длина дивана | 85 м |
| Механизм трансформации спального места | алігатор |
| Способ раскладывания дивана | нерозкладний |
| категорія тканин | 1 Категорія |