
12 469 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ CAMILLA BLONSKY
Шафка до ліжка Camilla R Blonski. Модульна спальня Camilla Blonski - це комплект меблів, який ідеально підійде до будь-якої форми кімнати, завдяки своїй мобільності. До складу спальні Camilla Blonski входять різні елементи : шафи, полиці, дзеркала, тумби та ліжко. Меблі виготовлені з високоякісних матеріалів, з металевими ручками, оздоблені механізмами плавного закриття. Дуже виграшно виглядає поєднання кольорів: яскравий крафт золотий та білий матовий. Меблі здаються класичними, легкими, а також не перевантажують простір помешкання.
- Ширина: 1640 мм
- Висота: 466 мм
- Глибина: 370 мм
– Колір: дуб крафт золотий/ білий матовий
– Maтеріал корпус: ЛДСП (16 та 22 мм)/кришка МДФ 19 мм
– Матеріал фасади: плівка ПВХ / МДФ 22мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: металеві
– Петлі: механізм плавного закривання
– Механізм шухляд: “Tandem”
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Польша |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1640 мм |
| Глубина шкафа | 370 мм |
| Высота шкафа | 466 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | искусственная кожа, ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 1 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип шкафа | шафка |