
1 430 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ CAMILLA BLONSKY
Полка 160 Camilla T Blonski. Модульна спальня Camilla Blonski - це комплект меблів, який ідеально підійде до будь-якої форми кімнати, завдяки своїй мобільності. До складу спальні Camilla Blonski входять різні елементи : шафи, полиці, дзеркала, тумби та ліжко. Меблі виготовлені з високоякісних матеріалів, з металевими ручками, оздоблені механізмами плавного закриття. Дуже виграшно виглядає поєднання кольорів: яскравий крафт золотий та білий матовий. Меблі здаються класичними, легкими, а також не перевантажують простір помешкання.
- Ширина: 1600 мм
- Висота: 250 мм
- Глибина: 250 мм
– Колір: дуб крафт золотий/ білий матовий
– Maтеріал корпус: ЛДСП (16 та 22 мм)/кришка МДФ 19 мм
– Матеріал фасади: плівка ПВХ / МДФ 22мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 250 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 1600 мм |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 250 мм |
| Глубина полки | 250 мм |
| Ширина (длина) полки | 1600 мм |